Author: a***5
Date:
Review: alumbran bello me encanta cumplen con lo ofrecido
Color: Blanco
Price: $30.951
Original Price: $34.390
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 60W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25051945175294763 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 5423551 people said the quality is very good!
Author: a***5
Date:
Review: alumbran bello me encanta cumplen con lo ofrecido
Color: Blanco
Author: y***o
Date:
Review: Me encantan alumbran súper bien y de buena calidad
Color: Blanco
Author: z***m
Date:
Review: Good quality good price and excellent service
Color: Blanco
Author: d***n
Date:
Review: This is very good indeed. I like them all
Color: Blanco
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.